SG73P2BTTD3651D
MFR.Part #
SG73P2BTTD3651D
JLCPCB Part #
C3984861
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS