RN732ATTD2840F10
MFR.Part #
RN732ATTD2840F10
JLCPCB Part #
C4186984
Description
-55℃~+155℃ 100mW 284Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS