RN732ATTD2032C10
MFR.Part #
RN732ATTD2032C10
JLCPCB Part #
C3966577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS