SG73S1JRTTD57R6F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD57R6F
JLCPCB Part #
C5751842
Description
-55℃~+155℃ 200mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS