SR0805KR-075K1L
MFR.Part #
SR0805KR-075K1L
JLCPCB Part #
C4251236
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS