RN73H1JTTD15R0D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD15R0D100
JLCPCB Part #
C4337603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS