RN73H1JTTD49R9C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD49R9C25
JLCPCB Part #
C4318400
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS