SLR1TTE4750D
MFR.Part #
SLR1TTE4750D
JLCPCB Part #
C3993608
Description
-55℃~+180℃ 1W 475Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS