RN731JTTD3160D100
MFR.Part #
RN731JTTD3160D100
JLCPCB Part #
C4288512
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS