RK73H3ATTE9762F
MFR.Part #
RK73H3ATTE9762F
JLCPCB Part #
C7342937
Description
-55℃~+155℃ 1W 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS