RK73H3ATTE9761F
MFR.Part #
RK73H3ATTE9761F
JLCPCB Part #
C2581529
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS