SG73P2BTTD5R23F
MFR.Part #
SG73P2BTTD5R23F
JLCPCB Part #
C4340113
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS