RN73H2ETTD28R4B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD28R4B50
JLCPCB Part #
C4292993
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS