RK73H3ATTE9760F
MFR.Part #
RK73H3ATTE9760F
JLCPCB Part #
C2581530
Description
-55℃~+155℃ 1W 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS