RK73H3ATTE5762F
MFR.Part #
RK73H3ATTE5762F
JLCPCB Part #
C2581220
Description
-55℃~+155℃ 1W 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS