CS121WJ012JT4E
MFR.Part #
CS121WJ012JT4E
JLCPCB Part #
C2772324
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS