SLR1TTE4871D
MFR.Part #
SLR1TTE4871D
JLCPCB Part #
C3926239
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS