SR732BRTTD2R49F
MFR.Part #
SR732BRTTD2R49F
JLCPCB Part #
C6234885
Description
-55℃~+155℃ 2.49Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS