RN73H1JTTD59R0A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD59R0A25
JLCPCB Part #
C5733021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS