RK73H3ATTE9761D
MFR.Part #
RK73H3ATTE9761D
JLCPCB Part #
C6649816
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS