RK73H2HTTE8664F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8664F
JLCPCB Part #
C2581907
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS