RK73H2HTTE8662F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8662F
JLCPCB Part #
C2580175
Description
-55℃~+155℃ 750mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS