CR023830F
MFR.Part #
CR023830F
JLCPCB Part #
C4024321
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS