RK73H2HTTE8663F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8663F
JLCPCB Part #
C7050867
Description
-55℃~+155℃ 750mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS