RN731JTTD5050D25
MFR.Part #
RN731JTTD5050D25
JLCPCB Part #
C4038407
Description
-55℃~+155℃ 505Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS