RK73H2HTTE8064F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8064F
JLCPCB Part #
C2582164
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.06MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS