RK73H2HTTE7680F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7680F
JLCPCB Part #
C2580032
Description
-55℃~+155℃ 750mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS