RK73H2HTTE7154F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7154F
JLCPCB Part #
C7050861
Description
-55℃~+155℃ 7.15MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS