RK73H2HTTE6813F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6813F
JLCPCB Part #
C2580063
Description
-55℃~+155℃ 681kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS