RN73H1JTTD1523D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1523D50
JLCPCB Part #
C4074468
Description
100mW 152kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS