RK73H2HTTE7683F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7683F
JLCPCB Part #
C2581025
Description
-55℃~+155℃ 750mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS