RK73H2HTTE7684F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7684F
JLCPCB Part #
C2581391
Description
-55℃~+155℃ 7.68MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS