RN731JTTD1963F100
MFR.Part #
RN731JTTD1963F100
JLCPCB Part #
C4312349
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS