RK73H2HTTE4R22F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4R22F
JLCPCB Part #
C6186323
Description
-55℃~+155℃ 4.22Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS