RK73H2HTTE4022F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4022F
JLCPCB Part #
C2581078
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS