RK73H2HTTE4R32F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4R32F
JLCPCB Part #
C2581098
Description
-55℃~+155℃ 4.32Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS