RN73R2ETTD9881F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD9881F10
JLCPCB Part #
C2604076
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS