RK73G2BRTTD1071F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1071F
JLCPCB Part #
C6269948
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS