RN732BTTD4480A10
MFR.Part #
RN732BTTD4480A10
JLCPCB Part #
C4291372
Description
-55℃~+155℃ 125mW 448Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS