SG73S1JRTTD1R2J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1R2J
JLCPCB Part #
C5915985
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS