RK73H2HTTE4R02F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4R02F
JLCPCB Part #
C4067986
Description
-55℃~+155℃ 4.02Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS