SG73G1JTTD1502C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1502C
JLCPCB Part #
C6220364
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS