Y162731R0000F9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162731R0000F9R
JLCPCB Part #
C4343176
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 31Ω 500mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS