RN73H1ETTP2100B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2100B50
JLCPCB Part #
C2534737
Description
210Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS