RK73H2HTTE4702F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4702F
JLCPCB Part #
C2580045
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS