RK73H2HTTE4222F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4222F
JLCPCB Part #
C2580164
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS