RN73H1JTTD6200C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6200C50
JLCPCB Part #
C4267776
Description
100mW 620Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS