RN73R2ETTD1233B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1233B50
JLCPCB Part #
C3997883
Description
-55℃~+155℃ 123kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS