RK73H2HTTE4222D
MFR.Part #
RK73H2HTTE4222D
JLCPCB Part #
C2582767
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS