SR732BTTD2R55F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BTTD2R55F
JLCPCB Part #
C2599820
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 2.55Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS